• Widziałem film po włosku.
  I mimo iż dobrze nie znam tego języka, to zrywałem boki jak mało kiedy 😀 Jest świetny i nie mogę się doczekać polskiej premiery!!!

 • Wspaniały. Przezabawny, można pośmiać się do łez, a jednocześnie przekaz trafiający do serducha – myślę, że na długo. Doskonała odpowiedź na dzisiejsze laickie trendy. I tylko smutne, że nie jest puszczany w większych kinach, aby więcej osób mogło się z nim zapoznać…

 • „Jak Bóg da”
  To wyjątkowy film, pełen radości (dużo śmiechu), ale i dający wiele powodów – wątków do przemyślenia, zastanowienia, zatrzymania na chwilę (łzy); wzruszający i zaskakujący również w swej treści.
  Wielkie brawa dla twórcy pomysłu, by przedstawić współczesną rodzinę, goniącą za konsumpcją i tym co „NAJ”, ale zagubioną w najważniejszym: w relacjach z bliskimi, z otoczeniem – a jednocześnie pokazać w taki sposób, by było to smaczne i pouczające, ale nie raniło i nie zniechęcało do zmiany. To fantastyczna lekcja wiary, dobra, ewangelizacja.
  W kinie, we Wrocławiu było mnóstwo młodych ludzi!!! co jest niewątpliwie bardzo dobrym znakiem:)
  Polecam wszystkim, bez wyjątku, choćby dla ciekawości:) o co tam Bogu chodzi???
  Nie wykluczam, że powtórnie go obejrzę, bo czytanie dialogów czasami nie pozwala na wnikliwe oglądanie gry aktorskiej i wszystkich innych czynników, które były znakomite – a ten film na to zasługuje: a więc cały sztab ludzi, którzy brali udział w przygotowaniu, by powstała dobra sztuka, by film był czytelny, radosny i zawierał przesłanie wiary. Życzę radości podczas oglądania.

 • Wspaniały film z głębokim przesłaniem, ale przekazanym w bardzo prostej, zabawnej formie. ŚWIETNA KOMEDIA, która roztapia skamieniałe, surowe serce głównego bohatera. Coś pięknego! Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *